نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران 1402 با افزایش سالن‌ها از تعداد 8 به 15 برگزار می‌شود

 


به گزارش مات و براق، اولین جلسه ستاد اجرایی سی‌امین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران با حضور اصحاب رسانه، روز دو‌شنبه پانزدهم اسفند ماه در دفتر شرکت آروین مهر فجر- برگزار کننده نمایشگاه- و آقای احمد ابوالحسنی، ریاست اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار گردید.

چاپ و بسته بندی تهرانچاپ و بسته بندی تهران

وی ضمن تشکر و قدردانی از اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی هر ساله نمایشگاه با توجه به برگزاری دوره بعدی این رویداد در آذر ماه 1402 از فعالین درخواست نمود که برای به جریان انداختن هرچه بهتر این رویداد نمایشگاهی، نظرها، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کنند.

سپس اصحاب رسانه انتقاداتی درمورد نحوه برگزاری دوره های پیشین نمایشگاه ابراز کردند. مواردی از قبیل: کمبود سالن ها به نسبت تعداد متقاضیان، عدم برابری در تخصیص غرفه های پرطرفدارتر به فعالین و نحوه پرداخت ارزی اجاره بهای غرفه‌ها.

بیانات مطرح شده مورد پذیرش ریاست صنف و تشکر وی از ابراز نظر شرکت کنندگان جلسه قرار گرفت. وی همچنین اراده اصلاح ایرادات سابق را ابراز نمود و همچنین درباره نحوه پرداخت ارزی نیز این نکته را خاطرنشان کرد که تصمیم گیری دراین مورد خارج از وظایف برگزارکنندگان نمایشگاه هاست. او همچنین نوید افزایش سالن‌های نمایشگاه از هشت به پانزده عدد را داد.‌

آقای ابوالحسنی در پایان خبر از برگزاری ماهانه این جلسات با حضور اهالی رسانه از اردیبهشت تا آذر ماه 1402 داد تا فعالین صنف و رسانه‌ها پیشنهادات و راه حل‌های مورد نظر خود را برای برگزاری پررنگ‌تر سی‌امین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران ابراز نمایند؛ تا نمایشگاه پیش رو نمایشگاهی متفاوت تر از دوره های گذشته باشد.

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 13 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 12 =