نمایشگاه بین المللی فارمکس دارای جایگاه جهانی است


به گزارش مات و براق به نقل از مریم خلیلی مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه بین المللی فارمکس در گفت و گویی با ستاد خبری این نمایشگاه:

پس از ۵ دوره برگزاری موفق نمایشگاه بین المللی فارمکس امروز شاهد این هستیم شرکت های خارجی که با شرکت های ایرانی در ارتباط هستند پیگیر حضور خود و شرکای تجاری در این رویداد بین المللی هستند.

نتایج نظرسنجی های دبیرخانه این نمایشگاه از ذینفعان و حاضرین در این رویداد گواهی است بر این موضوع که این رویداد در این سالها توانسته است با رویکرد برگزاری در تراز جهانی جایگاه ویژه ای در میان فعالین دارویی جهان داشته باشد، در سال گذشته نیز ۱۲ هیات تجاری از کشورهای هدف صادراتی ایران از این رویداد بازدید داشتند که منجر به قراردادهای صادراتی مطلوبی گردیده است.

این نمایشگاه در سطح جهانی است و هر سال رشد قابل توجهی داشته است. ما امسال اقدام به ثبت نام در UFI داشتیم و از نمایندگان چندین رویداد تراز اول دارویی جهان دعوت کردیم برای بازدید به ایران بیایند و CPHI ،Messe ، دوفات و نمایشگاه دارویی آمریکای جنوبی اعلام آمادگی برای بازدید از این رویداد را داشته اند

زون بندی نمایشگاه و اقدامی مهم

با توجه به امکانات بی نظیری که در شهر نمایشگاهی آفتاب در اختیار ما قرار گرفته امسال زون بندی سالن ها را داریم و بازدید کنندگان بسیار دقیق با برنامه مشخص می توانند از شرکت ها بازدید تخصصی داشته باشند و از قبل از رویداد برنامه ریزی بازدید داشته باشند و با توجهوبه سالن های یکنواخت و مناسب این موضوع مورد استقبال شرکت ها قرار گرفته است.

۴ شرکت بزرگ در سالنی زیبا و در ورودی اصلی

ما امسال همتراز با معتبرترین رویدادهای جهان یک سالن کاملا آموزشی خواهیم داشت و در ورودی اصلی ۴ غرفه بزرگ برای ۴ شرکت مهم صنعت داروسازی در نظر گرفته ایم که این شرکت ها جایگاه ویژه ای باید در حوزه خودشان داشته باشند . سایر سالن ها هم با دقت زون بندی شده است و این زون بندی قدرت رقابت شرکت ها را افزایش خواهد داد.

بیش از ۴۵۰ شرکت ثبت نام کردند

تا امروز ۴۵۴ شرکت در سایت نمایشگاه ثبت نام کردند که با توجه به افزایش متراژ شرکت ها از سقف نمایشگاه سال گذشته ۳۰ درصد بالاتر رفتیم و پیش بینی ۲۰ هزار متر فضای مفید را داریم. این یعنی حدود ۷۰ هزار متر فضا درگیر خواهد بود.

ما امسال هم فقط از روی ثبت نام در سایت و زون بندی جانمایی را پیش خواهیم برد و از همین رو از اعتماد و حمایت شرکت ها که نهایت همکاری را داشته اند کمال تشکر را داریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 12 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 9 =