اولین نشست خبری شورای سیاست گذاری جشنواره روز ملی صنعت چاپ

 

به گزارش مات و براق اولین نشست خبری شورای سیاست گذاری جشنواره روز ملی صنعت چاپ روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه در محل اتحادیه چاپخانه داران با حضور رئیس این اتحادیه، اعضای شورا و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
در ابتدای این نشست احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران اعلام کرد: اتحادیه از همان ابتدا سعی داشت این مناسبت را در همان روز 11 شهریور که به همین روز نام گذاری شده است برگزار کند که خوشبختانه تا کنون این امر اتفاق افتاده است.
وی گفت: در دوران اول ما تلاش برای جذب سرمایه داشتم ولی خوشبختانه این شرکت ها هستند که برای سرمایه گذاری در این رویداد اعلام آمادگی می کنند و تا کنون 6 مجموعه آمادگی خود را برای اسپانسری اعلام نمودند.

ایشان در ادامه فرمودند: امسال تمام تشکل های چاپ در شورای سیاست گذاری جشنوراه شرکت می کنند چرا که می بایست در این صنعت به صورت ملی فکر و عمل کرد به همین منظور ما با آغوش باز پذیرای هر گونه پیشنهاد و انتقادی هستیم.

در ادامه جناب آقای خمسه پور گفت: خیلی خرسندیم که این جشنوراه برای چهارمین سال متوالی در حال برگزاری است.
امیدواریم که امسال باشکوه تر از سال گذشته برگزار شود چون باعث نزدیکی و صمیمیت بیشتر میان فعالین این صنعت خواهد شد.

سپس جناب آقای میریونس جعفری از اعضای سیاست گذاری جشنواره فرمودند ما هر سال امیداوریم که این روز را در زمان دقیق خود برگزار کنیم لذا از تمامی خانواده چاپ دعوت می کنیم برای هر چه باشکوه تر برگزاری این رویداد مهم هر گونه پیشنهاد و نقطه نظرات سازنده ای دارند به ما انتقال دهند که شاهد جشنی پرشور و باکیفت باشیم.

 

 

رضا منصوری دبیر جشنوراه روز ملی صنعت چاپ در ادامه این نشست گفت: یکی از مهمترین برنامه ها، در روز جشنواره صنعت چاپ، معرفی چهره و شاخص تاثیرگذار در انواع حوزه ها بود که با اصول مناسب انتخاب برترین به مرحله اجرایی رسید.
ایشان فرمودند در سال گذشته ما برای اولین بار بیش از 2400 نفر میهمان این رویداد مهم بودند که طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی ما این است امسال شاهد جشنوراه پرشورتری باشیم.

در ادامه این نشست جناب آقای علی طارمی اظهار داشت: امسال چهارمین دوره این رویداد است که از سوی اتحادیه کنونی برگزار می شود. در دوره های قبل اهالی چاپ مصرف کننده و صرفا مهمان بودند اما اکنون صنف چاپ میزبان است.
ایشان گفتند خوشبخاته امسال در آستانه چهارمین سال جشنوراه ملی روز صنعت چاپ موفق شدیم این جشنوراه را به ثبات برسانیم که همه اعضای صنف برای یاری رساند به ما پیش قدم شده اند به طوری که اکنون نزدیک به 40 نفر از مدیران چاپخانه ها، اهالی مطبوعات، طراحان و .. در برگزاری هر چه با شکوه تر این رویداد به ما کمک می کنند که این خود به تنهایی یک دستاورد مهم تلقی میشود.

در ادامه این نشست از نظام نامه و تشکیلات شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی جشنوراه روز ملی صنعت چاپ رو نمایی شد.

این نظام نامه که به منظور محتوا بخشی روز ملی صنعت چاپ و بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری این صنعت تدوین شده است که در آن، اهداف، سیاست ها، ساختار، تشکیلات و ارکان آن به تشریح در آمده است.
همچنین آقای ابوالحسنی تاکید کرد که امسال نظام‌نامه‌ای مدون نوشته‌ایم که شورای سیاست‌گذاری جشنواره نیز بر مبنای این نظام‌نامه است. لذا بر اساس این نظام‌نامه، اتحادیه چاپخانه‌داران در مرکز برنامه‌ریزی برای این رویداد قرار دارد و حضور نمایندگانی از وزارت ارشاد، وزارت صمت و اتحادیه‌های لیتوگرافان و صحافان نیز در شورای سیاست‌گذاری منظور شده است.

 

فایل پی دی اف نظام نامه و تشکیلات شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی جشنوراه روز ملی صنعت چاپ در لینک زیر 👇👇

نظام_نامه_شورای_سیاست_گذاری_روز_ملی_صنعت_چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 19 =