شروع هشتمین نمایشگاه نوشت افزار از تاریخ 31 خرداد در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

 

به گزارش مات و براق هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی کشور ایرانپنکس (iranpenex 2023) و دومین نمایشگاه تخصصی ایرانتویکس (irantoyex2023) بـا حمایت انجـمن صنفـی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور، اتحادیه فروشندگان نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی تهران ، مجمع واردکنندگان نوشت‌افزار کشور و همچنین انجمن اسباب بازی توسط شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ 31 خرداد الی 3 تیرماه 1402 از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه در فضای سرپوشیده‌ای به وسعت 14 هزار مترمربع و در 4 سالن برای بیش از 250 شرکت در نظر گرفته‌شده است. با توجه به برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته، شرکت‌کنندگان نوشت‌افزار در سالن A5/A4 و سالن ملل، شرکت‌کنندگان محصولات آموزشی، اسباب بازی و صنایع وابسته در سالن A6 حضور خواهند داشت.
حضور نمایندگان کشورهای همسایه و مختلف از جمله ترکیه، عراق، پاکستان ، هند، چین، آذربایجان و روسیه بر رونق هرچه بیشتر این نمایشگاه خواهد افزود.
رونمایی از محصولات دانش بنیان صنعت نوشت افزار و اسباب بازی در سال مهار تورم و رشد تولید از ویژگی‌های بارز این رویداد خواهد بود.
در این دوره از نمایشگاه شاخه‌های مرتبط به صنعت نوشت‌افزار مانند محصولات تحریر، انواع دفاتر، تجهیزات مهندسی، انواع چسب، هدایای تبلیغاتی، لوازم اداری- بایگانی، تجهیزات اداری مدارس و ادارات، ماشین‌های اداری، صنایع تکنولوژی آموزشی، هوشمندسازی مدارس، کیف، کوله پشتی، چمدان و شرکت‌های استارت آپ و دانش‌بنیان مرتبط، و همچنین در صنعت اسباب بازی ، بازی‌های فکری کودک، نوجوان و سرگرمی و صنایع وابسته حضور خواهند داشت.
پیش‌بینی می‌شود در این نمایشگاه روزانه بیش از 4 هزار‌ بازدیدکننده تخصصی و مرتبط با این صنعت و صنف، حضور یابند.
طبعاً بازدیدکنندگان و مخاطبان مهم در این نمایشگاه، مدیران و مسئولان خرید سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، مدیران مراکز و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های نوشت‌افزار، اسباب بازی، مدیران فرهنگی کشور، اساتید دانشگاه‌های کشور و دانشجویان هنر، طراحی صنعتی، معماری ،‌ مدیران هنرستان‌ها، مراکز و مؤسسات آموزشی مدیران انتشارات و کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، مدیران مدارس و مهدکودک‌ها، عمده‌فروش‌ها، مدیران پخش و فروش، واسطه‌های فروش، شرکت‌های تبلیغاتی، مراکز چاپ و بسته‌بندی، و صنعتگران مرتبط (قالب‌سازی و ماکت‌سازی محصولات) خواهند بود.

از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه می‌توان به ارائه آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌های روز صنعت نوشت‌افزار، اسباب بازی، توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازارهای منطقه‌ای، صادرات محصولات تولیدی ایران باکیفیت و استانداردهای بین‌المللی، ایـجاد گستـرش و همکاری مشتـرک در سطح بین‌المللی، انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت‌افزار و اسباب بازی، تولیدات مشترک در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات، ایجاد ارتباط بین فعالان صنایع و تجار و شناسایی بازارهای جدید اشاره کرد.

نمایشگاه ایرانپنکس و ایرانتویکس در 2 بخش برگزار خواهد شد.
بخش اصلی نمایشگاه به معرفی شرکت ها و برندها تعلق دارد و بخش دیگر در قالب سمینارهای- آموزشی در حوزه‌های صادرات، واردات، بازاریابی و فروش اختصاص خواهد داشت.
امیدواریم که حضور تمام اقشار مرتبط با این صنف و صنعت ، باعث پویایی تولید و رشد اقتصادی کشور در این دوره از نمایشگاه باشد .
انشالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 6 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − شانزده =