دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از تاریخ 20 الی 23 تیرماه 1402 در مرکز نمایشگاه ایران مال برگزار خواهد شد.

سومین نشست خبری آینده چاپ ایران

به گزارش مات و براق به همین مناسبت سومین و آخرین نشست این نمایشگاه با حضور بابک عابدین، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و رئیس نمایشگاه آینده چاپ ایران، هومن محمدی، نایب رئیس اتحادیه تولیدکننده و صادرکنندگان صنعت چاپ و مدیر مجتمع چاپ هودیس پارس، غلامرضا شجاع مدیریت تشریفات، موسی خانمرادی مدیر اجرایی، صادق ولیزاده مدیر آموزش، هادی حسینی نژاد مدیر روابط عمومی و اهالی رسانه در اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران سالن کارآفرینان برگزار شد.
وی همچنین به حضور یکپارچه تشکل های حوزه چاپ، نشر، بسته‌بندی و صنایع وابسته در این رویداد اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه سه تفاهم‌نامه همکاری با انجمن تولیدات پلیمری ایران، انجمن کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی امضا خواهد شد.
همچنین از رشد 40 درصدی فضا نسبت به دوره قبل خبر داد و گفت البته هدف این است که در دوره پنجم برگزاری، حداقل 30 درصد غرفه‌داران خارجی باشند.
جناب آقای موسی‌ خانمرادی، مدیر اجرایی نمایشگاه از ساخت غرفه سازی شرکت کنندگان از روز جمعه 16 تیر ماه خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده کار غرفه سازی تا پایان روز یکشنبه به پایان خواهد رسید و سال E1 به طور کامل در اختیار نمایشگاه خواهد بود.
آقای صادق ولی‌زاده، مدیر آموزشی نمایشگاه گفت: 6 کارگاه تخصصی با عنوان «تحول نرم‌افزارهای تخصصی در آینده صنعت چاپ و بسته‌بندی»، «نقش چاپ امنیتی برای حفاظت از برند و فرآیندهای ضدجعل در آینده صنعت»، «جایگاه ساختار طراح در آینده صنعت چاپ و بسته‌بندی»، «جایگاه مرکب در پایداری و سلامت بسته‌بندی»، «روند دیجیتال‌سازی چاپ صنعتی و تکنولوژی‌های نوین در آینده صنعت چاپ» و «تفکر استراتژیک در استفاده از فناوری‌های نوین آینده صنعت چاپ» در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.
در ادامه جناب آقای هومن محمدی ضمن تشکر از رسانه ها نوید روزهای خوبی را در این نمایشگاه داد.
مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران روز سه شنبه 20 تیر ماه ساعت 13:30 با حضور مسئولان و فعالان صنعت چاپ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − پنج =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 8 =