حمایت گسترده تشکل‌های صنفی از IFPEX3

به گزارش مات و براق به نقل از ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران (ایفپکس)، پس از برگزاری نخستین نشست خبری سومین دوره از این رویداد و اعلام برنامه‌ها، تعداد قابل توجهی از تشکل‌های صنفی (اتحادیه‌ها و انجمن‌ها) حمایت معنوی خود از IFPEX3 را به ستاد برگزاری اعلام کرده‌اند.

از جمله تشکل‌های صنفی فعال در صنعت چاپ، بسته‌بندی و نشر، اتحادیه لیتوگرافان تهران، اتحادیه کاغذ و مقوا فروشان تهران، انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق کشور، سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران، شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران، شرکت تعاونی لیتوگرافان و شرکت تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران از جمله حامیان معنوی سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران به شمار می‌آیند.

همچنین از میان تشکل‌های همگن در سایر صنایع، تا کنون انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات ایران، سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته‌بندی دارویی، انجمن صنایع پلیمر ایران، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران به دلیل همپوشانی قابل توجه در تامین نیازهای چاپ و بسته‌بندی اعضای خود، تا کنون حمایت معنوی خود از ایفپکس ۳ را اعلام کرده‌اند.

با توجه به فرصت باقی مانده تا زمان برگزاری نمایشگاه و تجربه سنوات پیشین، پیش‌بینی می‌شود بر تعداد حامیان معنوی سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، افزوده شود و تشکل‌های همگن دیگری نیز برای تعاملات نمایشگاهی و دعوت از اعضای خود به حضور و بازدید از این رویداد تخصصی، اعلام آمادگی کنند.

سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران در مردادماه ۱۴۰۳ و با حضور فعالان صنعت چاپ، بسته‌بندی، نشر و زنجیره تامین مواد اولیه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 2 =