استمرار درخشش مجتمع چاپ هودیس پارس

استمرار درخشش هودیس پارس

 

↙ اندکی پس از آنکه در اختتامیه نمایشگاه فارمکس از هودیس پارس برای مهارت در بسته بندی محصولات دارویی به عنوان برترین تولید کننده بسته بندی های دارویی تقدیر صورت گرفت، روز شنبه یازدهم شهریور در سالروز ملی صنعت چاپ نیز در اختتامیه مراسم باشکوه روز ملی صنعت چاپ، امیر هومن محمدی برای دریافت جایزه برترین تولید کننده جعبه های دارویی به روی صحنه فراخوانده شد.

به نقل از امیر هومن محمدی در صفحه اینستاگرام هودیس پارس:

« با افتخار اعلام می نماییم : مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس در پنجمین نمایشگاه دارویی فارمکس، کسب عنوان برترین تولید کننده بسته بندی های دارویی با رعایت استانداردهای بین المللی را به خود اختصاص داد.»

در ادامه این مراسم پس از اهدای چندی از جوایز دیگر به فعالین پیشگام صنعت چاپ بار دیگر نیز این نام مدیریت چاپ و بسته بندی هودیس پارس بود که به عنوان کار آفرین برتر سال کشور در سالن همایش های هتل اسپیناس پالاس، به گوش رسید و وی در بین تشویق حضار برای دریافت جایزه دوم خود به روی صحنه رفت.

این در حالیست که هودیس پارس در مراسم همایش روز ملی صنعت چاپ سال گذشته نیز موفق به کسب جایزه شده بود.

موفقیت های مستمر هودیس پارس موجب جلب توجه فعالین مرتبط با چاپ و بسته بندی است و همین موضوع نگاه برگزینندگان بهترین های صنف چاپ و بسته بندی را متوجه هودیس پارس میکند.

باید دید این مجموعه در رویداد های بعدی چاپ و بسته بندی چه میزان از فعالیت های جدید و نوآوری های گوناگون در زمینه بسته بندی را به مصرف کنندگان محصولات خود ارائه خواهد داد. بی شک با این میزان از موفقیت، انتظار ها نیز ازین مجموعه افزایش پیدا میکند و البته با نظم و تلاش های طراحان و کارکنان مشغول در این مجموعه، هودیس نوآوری های خود را در پیش روی مخاطبین خود خواهد نهاد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهار =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 11 =