هادی بخشی: ایران پرینت پک، نمایشگاه مادر

ایران پرینت پک، نمایشگاه مادر

مدیرعامل مجتمع چاپ، صحافی و بسته‌بندی آونگ زمان ضمن بیان اینکه امسال نخستین تجربه حضورش را به‌عنوان غرفه‌گذار در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران موسوم به ایران پرینت پک را پشت سر خواهد گذاشت، اظهار داشت: IPP برای فعالان صنعت چاپ و بسته‌بندی یک نمایشگاه مادر محسوب می‌شود، به این معنا که نتایج و عواید آن به نفع کل صنعت تمام خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری سی‌امین نمایشگاه ایران پرینت پک، هادی بخشی مدیرعامل مجتمع چاپ، صحافی و بسته‌بندی آونگ زمان اظهار داشت: مجموعه ما پیش‌ازاین درزمینه تولید سالنامه و هدایای تبلیغاتی فعالیت داشت اما حدود دو سال است که با راه‌اندازی واحد چاپ و صحافی درزمینة تولید جعبه و کارتن فعالیت‌هایمان را گسترش داده‌ایم. دستگاه‌های واحد چاپ مجموعه آونگ زمان شامل دو ماشین چاپ، دستگاه سلفون و لترپرس، مجموعه کامل صحافی و مجموعه کامل لمینیت و کارتن و جعبه‌سازی می‌شود.
وی ادامه داد: ما در مجتمع چاپ، صحافی و بسته‌بندی آونگ زمان در سال‌های گذشته به دلیل اینکه در رسته هدایای تبلیغاتی فعالیت داشتیم، تنها در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی شرکت می‌کردیم اما امسال با توجه به گسترش فعالیت‌هایمان در صنعت چاپ برای نخستین‌بار تصمیم داریم که در نمایشگاه ایران پرینت پک حضور یابیم؛ البته که این حضور ما بیشتر جنبه محک زدن اثربخشی این آوردگاه برای مجموعه‌مان را دارد که در صورت دریافت نتایج مثبت در سال‌های آتی در هر دو نمایشگاه حضور مثبت و مؤثرتری خواهیم داشت.
بخشی تصریح کرد: در سال‌های گذشته به‌عنوان بازدیدکننده در نمایشگاه ایران پرینت پک شرکت می‌کردم. آنچه در رابطه با این رویداد به ذهنم می‌رسد این است که IPP برای فعالان صنعت چاپ و بسته‌بندی یک نمایشگاه مادر محسوب می‌شود به این معنا که نتایج و عواید آن به نفع کل صنعت تمام خواهد شد.
وی ادامه داد: صنعت چاپ اگرچه به دلیل مسائل مختلفی که در کشور وجود دارد درزمینه به‌روزرسانی با مشکلاتی روبرو است اما به‌طورکلی فعالان این صنعت دارای دانش و تجربیات خوبی هستند که این نمایشگاه می‌تواند نمایانگر آنچه در این حوزه رخ می‌دهد، باشد. صنعت چاپ ما از یک اتحادیه قوی برخوردار است؛ بنابراین معتقدم که نمایشگاهی که در این بخش برگزار می‌شود نیز باید به همین شدت قوی برگزار شود.
بخشی در پایان بیان داشت: تبلیغات محیطی یکی از ضروریاتی است که مجریان نمایشگاه باید به‌منظور اطلاع‌رسانی بیشتر به آن توجه کنند. در نهایت امیدوارم که امسال به‌عنوان اولین حضورم در این آوردگاه شاهد تجربیات و نتایج خوبی باشم.
گفتنی است که سی‌امین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته، موسوم به ایران پرینت پک (IPP) از 22 تا 25 آذرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 1 =