طریقه اندازه گیری جعبه

طریقه اندازه گیری جعبه

با درود فراوان به شما همراهان همیشگی مات و براق 🌹

در این مقاله قصد داریم به چگونگی اندازه گیری جعبه بپردازیم تا بتوانیم بسته بندی متناسب با محصول خود تهیه کنیم پس با ما همراه باشید.

اندازه گیری جعبه به نظر آسان میاد و آسان هم هست اما لازم است بدانید که جعبه ها 2 دسته ابعاد دارند 👈 ابعاد داخلی و ابعاد خارجی و دانستن فرق بین آنها میتواند باعث سرفه جویی هزاران دلار بشود.

 

↙ ابعاد داخلی

بباید با قسمت درونی جعبه شروع کنیم. اندازه گیری درون جعبه کمک میکند که سایز وسیله ای که داخل جعبه قرار میگیرد را درست مشخص کنیم اما باید توجه داشت که زمانی که یه جعبه ای سفارش میدهیم اندازه هایی که داخل سایت یا کاتالوگ میبینیم همیشه ابعاد داخلی جعبه هستند و همیشه ترتیب آنها به این صورت است: طول، عرض، ارتفاع.

↙ ابعاد خارجی

بعد ازینکه که جعبه ای را سفارش میدهیم و محصول خود را بسته بندی کردیم، پس از آن دیگر همه چیز به ابعاد بیرونی برمیگردد ابعاد بیرونی را میتوان راحت با متر یا خط کش اندازه گرفت و باز هم با همان ترتیب طول، عرض و ارتفاع

 

طریقه اندازه گیری جعبه

 

باید دقت داشته باشید که دقیق اندازه بگیرید تا بفهمید دقیقا چه سایز و حجمی از کامیون را اشغال میکند. ابعاد بیرونی نه تنها نشان میدهد که  محصولتان چقدر فضا را اشغال میکند بلکه همینطور میزان هزینه حمل و نقل یا همان کرایه بار را مشخص میکند.

در نظر داشته باشید که اگه حمل و نقل با حجم بالا انجام میدهید ابعاد بیرونی جعبه هایتان نشان میدهد که دقیقا چند عدد از آنها روی یک پالت جا میشه.

پس همه چیز به اندازه گیری بستگی دارد تا تعیین کنید چه چیزی در جعبه شما جا میگیرد و همینطور جعبه شما کجا قرار است که جا بگیرد.

ممنون که مثل همیشه همراه ما بودید

برای مشاهده نسخه ویدیویی این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

چگونه یک جعبه را اندازه گیری کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − یک =