شهرام صبوری: ایران پرینت پک با در کنار هم قرار دادن تولیدکننده و مصرف‌کننده، مسیری روبه‌پیشرفت و ترقی را طی کرده است.

مسیر نمایشگاه ipp، روبه‌پیشرفت و ترقی

مدیر قالب‌سازی سعدی نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران موسوم به ایران پرینت پک را آوردگاهی برشمرد که با در کنار هم قرار دادن تولیدکننده و مصرف‌کننده، مسیری روبه‌پیشرفت و ترقی را طی کرده است.

به گزارش مات و براق به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پرینت پک (IPP)، شهرام صبوری مدیر قالب‌سازی سعدی اظهار داشت: این مجموعه از سال 1376 فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه تهیه و ساخــت قالب‌های حرفه‌ای برای صنعت چاپ و بسته‌بندی و دیگر صنایع وابسته آغاز کرد. مجموعه جوان و پرتلاش قالب‌سازی سعدی علاوه بر بهره‌گیری از فناوری روز از باکیفیت‌ترین متریال و مواد اولیه برای تولید سفارش‌های مشتریان استفاده می‌کند، بدین منظور تیم ما هر روز در تلاش است تا بتواند سرعت و کیفیت خدمات خود را به‌منظور رضایت هرچه بیشتر مخاطبانش ارتقا دهد.
وی ضمن بیان اینکه مجموعه قالب‌سازی سعدی از سال 1387 همواره در این آوردگاه حضور پررنگی داشته است، در رابطه با جایگاه نمایشگاهipp طی سی دوره برگزاری‌اش، اظهار داشت: مسیر این نمایشگاه در طی سال‌های گذشته همواره روبه‌پیشرفت و ترقی بوده است؛ به‌طوری‌که برای تبادل افکار، تکنولوژي و مسائل مربوط به تأمین نیاز زنجیره چاپ و بسته‌بندی جوابگوی نیاز تمامی اقشار حرفه‌ای این صنف بوده است. در این نمایشگاه تولیدکننده، مصرف‌کننده و واردکننده همواره در کنار هم بوده‌اند و به این واسطه توانسته‌اند با تعامل با یکدیگر نیاز کشور را در این راستا تأمین کنند. من فکر می‌کنم IPP تاکنون از پربارترین نمایشگاه‌ها در صنایع چاپ و بسته‌بندی بوده است و توانسته برای همه اصناف مثبت و مفید باشد.
صبوری تصریح کرد: این آوردگاه به‌صورت سالانه با گرد هم آوردن جمع گسترده‌ای از فعالان چاپ دیجیتال، چاپ افست و سایر حوزه‌های مرتبط با آن‌ها علاوه بر به نمایش گذاشتن فعالیت‌ها و تلاش‌های یک ساله آن‌ها با توجه به بخش علمی و آموزشی صنعت چاپ -که یکی از نیازهای اصلی آن است- موفق شده محفلی را برای تبادل اطلاعات فراهم کند و به این شکل تأثیرگذاری مثبتی در صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور داشته باشد.
مدیرعامل قالب‌سازی سعدی افزود: به نظر بنده نمایشگاه جایی است که سرمایه‌گذار می‌تواند همه فرآیندها و روش‌های تولید را از نزدیک ببیند و برای کار خود برنامه‌ریزی کند و از این بابت می‌تواند به افزایش علم و دانش فعالان این حوزه اضافه کند، ازاین‌رو مجریان نمایشگاه می‌توانند با پررنگ‌تر عمل کردن در این بخش شرایط را برای حضور گسترده‌تر کشورهای منطقه فراهم کنند.
صبوری بیان داشت: نمایشگاه ایران پرینت پک با داشتن پتانسیل بالا می‌تواند با برگزاری جلسات هم‌‌اندیشی و میزگردهای علمی و تخصصی به طرح مسائل و مشکلات فی‌مابین صنف چاپ پرداخته و به دنبال راهکارهایی برای رفع آن باشد. از سوی دیگر تبلیغات گسترده برای حضور پررنگ‌تر و مشارکت بیشتر استان‌ها و حضور سبز آنان در نمایشگاه می‌تواند یکی از ظرفیت‌های مناسب این دوره باشد.
وی در پایان ضمن بیان اینکه حضور در نمایشگاه‌ تخصصی صنعت چاپ و بسته‌بندی، فرصتی است تا گروه قالب‌سازی سعدی بتواند به‌صورت مستقیم با مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط باشد، گفت: از سوی دیگر نمایشگاه فرصتی برای ما است تا بتوانیم محصولات و خدمات جدید خود را به‌صورت نزدیک و ملموس به مشتریان ارائه دهیم. حضور همکاران استانی، شرکت‌ها و بازدیدکنندگان کشورهای منطقه دید مثبت‌تری برای حضور در این دوره و دوره‌های آتی برای ما فراهم می‌آورد.
گفتنی است که سی‌امین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته، موسوم به ایران پرینت پک (IPP) از 22 تا 25 آذرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 5 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 7 =