برگزاری اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی امین نمایشگاه چاپ و بسته بندی

اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی امین نمایشگاه چاپ و بسته بندی برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی امین نمایشگاه چاپ و بسته بندیبه گزارش مات و براق اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی امین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران با حضور رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران، مسئولین وزارت ارشاد، بزرگان اهالی صنعت چاپ، برخی از شرکت کنندگان دوره های پیشین، اهالی رسانه و … در روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

دراین جلسه نکته ای که فعالان حوزه چاپ به آن اشاره داشتند با توجه به شرایط رکود اقتصادی آسان تر گرفتن شرایط ثبت نام در نمایشگاه به دلیل غرفه های ارزی ریالی بود که با مساعدت مسئولین نمایشگاهی قرار بر آن شد که علاوه بر کاهش هزینه ارزی تعرفه غرفه به تاریخ ثبت مجوز محاسبه شود.
همچنین در بخشی دیگر که به حمل ماشین آلات بود قرار بر این شد که شرکت هایی که درخواست جابه جایی اجسام خود را دارند قسمت جا به جایی به خود شرکت مربوطه محول شود.
برخی از فعالان صنعت در این جلسه به دلیل نبود شرایط اقتصادی نظر بر یکپارچگی نمایشگاه ها داشتند که بتواند دستاورد بهتری برای شرکت های برگزاری داشته باشد.
همچنین در پایان این نوید داده شد که امسال به لطف خدا و همت مسئولین و حمایت اصناف و تشکل های نمایشگاهی متفاوت تر از آنچه در سال های گذشته رقم خورده ثبت گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + بیست =