مجریان نمایشگاه کاغذ و مقوا؛ متعهد و پاسخگو

رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا با بیان اینکه نمایشگاه کاغذ و مقوا در طی شش دوره برگزاری توانسته به رسالت خود در این صنعت عمل کند، تعهد و پاسخگویی مجریان و مدیر نمایشگاه را از نقاط قوت آن دانست.*

حسن میرباقری رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با ستاد خبری هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات مربوطه اظهار داشت: انجمن تاکنون از تمام نمایشگاه‌های مربوط به صنعت کاغذ، مقوا و کارتن تمام‌قد استقبال کرده و معتقد است که آنچه موجب موفقیت یک نمایشگاه می‌شود، مدیریت و تیمی است که با خوش‌فکری و برنامه‌ریزی حرکت می‌کنند و موجب بازدهی مطلوب این صنعت می‌شوند. از همین رو ما در انجمن از ابتدا حامی برگزاری نمایشگاه کاغذ و مقوا بوده‌ایم، آن را از خود دانسته‌ایم و در اصل این رویداد با توجه به تأیید و حمایت ما پا گرفت. هرسال نیز سعی کرده‌ایم که در نمایشگاه غرفه‌گذار بوده و با هدف رونق‌بخشی هر چه بیشتر، حضوری فعالی داشته باشیم.
وی اذعان کرد: باید توجه داشت که تراز موفقیت یک نمایشگاه زمانی مشخص می‌شود که بدانیم نظر مخاطبان و بازدیدکنندگان آن چیست و همین‌طور به درک آن برسیم که نمایشگاه تا چه اندازه توانسته در جذب مخاطب موفق عمل کند. من فکر می‌کنم نمایشگاه کاغذ و مقوا در راستای رسالتی که عهده‌دار شده، خوب کار کرده است؛ البته باید مد نظر داشت که چون نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات مربوطه در قیاس با دیگر نمایشگاه‌ها به‌شکلی نوپا به‌حساب می‌آید، شاید نتوانیم آن را با نمایشگاه‌های بزرگی که در سطح جهان برگزار می‌شوند، مقایسه کنیم اما در نسبت با خودش هرسال شاهد پیشرفت و حرکت روبه‌جلوی آن بوده‌ایم.
میرباقری حمایت و همکاری خوب مجریان نمایشگاه کاغذ و مقوا را یکی از نقاط قوت حائز اهمیت آن برشمرد و تصریح کرد: ما به‌عنوان کسی که هرسال در این رویداد غرفه داشته‌ایم از تعهد، پاسخگویی و همکاری مجریان نمایشگاه رضایت کامل را داریم. مسئولان پاسخگو موجب پیشرفت در هر کاری می‌شوند.
وی در پایان سخنانش افزود: پیشنهادم برای برگزاری بهتر این رویداد دعوت از شرکت‌های خارجی و هیئت‌های تجاری تا حد مقدور است. در نهایت امیدوارم امسال شاهد نمایشگاهی پربارتر، با استقبالی باشکوه‌تر از پیش باشیم.

گفتنی است که هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات مربوطه از ۹ تا ۱۲ مردادماه در مرکز دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − 1 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =