سعید صفایی: ایران پرینت پک، توانمند در معرفی دستاوردهای صنعت چاپ و بسته‌بندی

مدیرعامل شرکت ایران چسب، ضمن بیان اینکه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران موسوم به ایران پرینت پک با داشتن پیشینه‌ای سی‌ساله در جلب اعتماد فعالان صنفی موفق عمل کرده است، این رویداد را فرصتی برای معرفی و به نمایش گذاشتن دستاوردهای یک‌ساله تولیدکنندگان برشمرد.

شرکت ایران چسب در سال 1349 تأسیس ‌شده است و با 54 سال سابقه نخستین شرکتی است که درزمینة تولید چسب در صنعت بسته‌بندی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است و با مجموعه‌هایی نامداری چون هایپر، کوروش، شرکت‌های پخش و تولیدکنندگان صنایع مختلف همکاری دارد. این مجموعه تاکنون در ادوار مختلف نمایشگاه ایران پرینت پک حضوری فعال داشته است.
به گزارش مات و براق به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پرینت پک، سید سعید صفایی مدیرعامل شرکت ایران چسب اظهار داشت: ما به‌عنوان یک شرکت مهم در صنعت بسته‌بندی کشور و شرکت‌کننده دائمی در آوردگاه IPP از این رویداد رضایت کامل داریم و خوشحالیم که هرسال در مقایسه با سال گذشته موفق شده‌ایم که غرفه‌مان را بزرگ‌تر کرده و موفق‌تر ظاهر شویم. تنها مشکل ما مسئله جانمایی‌ها است و به‌عنوان مجموعه‌ای که به این نمایشگاه وفادار است انتظار داریم در سالنی که تردد بیشتری دارد و مرتبط با حوزه کاری ما است، غرفه داشته باشیم.
وی در رابطه با جایگاه این آوردگاه در صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران اظهار داشت: ایران پرینت پک با داشتن پیشینه‌ای سی‌ساله توانسته است که جایگاه خوبی را در میان فعالان صنفی باز کند و به‌عنوان رویدادی معتبر و تأثیرگذار شناخته شود. حضور شرکت‌های متعدد و بزرگ و تنوع محصولات مزیتی است که کمتر رویداد مشابهی از آن برخوردار است. یکی دیگر از مهم‌ترین مزیت‌های این آوردگاه زمان برگزاری آن است که در مناسب‌ترین فصل سال برگزار می‌شود، این مسئله در جذب مخاطب و شرکت‌کننده بسیار اهمیت دارد.
صفایی تصریح کرد: ما به‌عنوان یکی از فعالان صنعت بسته‌بندی کشور، تعدد بازدیدکنندگان و کثرت شرکت‌کنندگان برایمان اهمیت زیادی دارد چراکه این مهم می‌تواند بازدهی خوبی برایمان ایجاد کند و فکر می‌کنم که باقی شرکت‌کنندگان و غرفه‌گذاران نیز در این مورد با من هم‌نظر باشند. خوشبختانه IPP در این زمینه نیز موفق عمل کرده و توانسته است با اعتمادسازی، مخاطبان خوبی را جذب نمایشگاه کند.
مدیرعامل شرکت ایران چسب خاطرنشان کرد: صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور نیاز به نمایشگاهی دارد که در آن نوآوری و توانمندی ایران در این حوزه‌ها به‌خوبی به نمایش گذاشته شود، خوشبختانه ایران پرینت پک توانسته است که این جایگاه را کسب کند. از سوی دیگر این آوردگاه فرصتی برای تبادل علم، تکنولوژی و دیدار با همکاران به‌صورت سالانه را فراهم کرده است. برای مجریان این نمایشگاه آرزوی توفیق دارم.
گفتنی است که سی‌امین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته، موسوم به ایران پرینت پک (IPP) از 22 تا 25 آذرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 4 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 9 =