زمان برگزاری ایفپکس ۳ مشخص شد

به گزارش مات و براق، بابک عابدین رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به جدیدترین اخبار نمایشگاه ایفپکس ۳، عنوان کرد: با به پایان رسیدن زمان مسابقات طراحی پوستر سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران، داوری آثار رسیده به دبیرخانه به‌زودی آغاز خواهد شد.

عابدین درباره تاریخ برگزاری سومین دوره این رویداد، گفت: سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲ تا ۵ مرداد ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار می‌شود.

وی افزود: رویکرد در نمایشگاه سوم، حرکت به سمت بین‌المللی شدن نمایشگاه با دعوت از بازدیدکنندگان، هیئت‌های تجاری و حضور غرفه‌داران بین‌المللی خواهد بود، همچنین تخصصی‌تر شدن و فعالیت بیشتر در حوزه مباحث آموزشی نیز امسال جدی‌تر دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: ازسوی دیگر جریان‌سازی بین دانشگاه و صنعت در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف، همچنین زمینه‌سازی برای همکاری بیشتر بین بخش‌ها و تشکل‌های همگن صنعت چاپ نیز در نمایشگاه دوره سوم دنبال خواهد شد.

عابدین از تمرکز بر بخش ماشین‌آلات صنعت چاپ و بسته‌بندی در نمایشگاه آتی خبر داد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره توجه به تولید داخلی، تلاش داریم زمینه‌های لازم را برای رشد تولید و افزایش فرایندهای صادراتی در قالب این رویداد ارتقا دهیم.

وی همچنین از برگزاری نشست خبری طی هفته‌های آتی و رونمایی از پوستر و شعار سومین نمایشگاه «آینده چاپ ایران» خبر داد.

سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران تابستان ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + سیزده =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هشت =