تاریخ شروع دومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران (IFPEX2) به 20 تیرماه تغییر یافت

تاریخ افتتاحیه نمایشگاه ایفپکس 2

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، بابک عابدین، رئیس و برگزارکننده‌ی این رویداد اطلاع داد: با توجه به اینکه مطابق با تقویم، ماه محرم الحرام از ۲۸ تیرماه آغاز می‌شود و روزهای دوم تا چهارم نمایشگاه مصادف با سه روز نخست این ماه بود، طی مذاکراتی که با مسئولان مرکز نمایشگاهی ایران مال داشتیم، موفق به تغییر برنامه برگزاری شدیم.

وی افزود: تغییر تاریخ شروع به کار دومین دوره نمایشگاه IFPEX با این هدف انجام شد که شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان محترم بتوانند در ایام ماه محرم با فراق خاطر در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفای آن حضرت در دهه نخست محرم شرکت کنند و از این حیث دچار مشکل نشوند.

عابدین اعلام کرد: براین اساس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از سه‌شنبه ۲۰ تیر آغاز می‌شود و تا جمعه ۲۳ تیرماه در سالن‌های E0 و E1 مرکز نمایشگاهی مجتمع تجاری ایران مال ادامه خواهد داشت.

رئیس نمایشگاه IFPEX درباره روند مراحل اجرایی دومین گام از این رویداد توضیح داد: بلافاصله پس از اخذ مجوز، فعال شدن ستاد خبری، آغاز ثبت‌نام شرکت‌ها، برگزاری نشست‌های منظم شورای سیاست‌گذاری و مذاکرات برای بازدید هیات‌های تجاری داخلی و خارجی از نمایشکاه در دستور کار قرار گرفت و امور اجرایی در حال انجام است.

او همچنین با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن تجربه اولین دوره از نمایشگاه اظهار کرد: تیم برگزار کننده تمام توان و انرژی خود را به کار بسته تا با تکیه بر تجربیات دوره نخست، در راستای تحقق اهداف اولیه نمایشگاه گام بردارد. از این‌رو شک نداریم که IFPEX2 به مراتب در سطح بالاتری برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 16 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =