بزرگترین و مهمترین رویداد بسته بندی دنیا میزبان ایران خواهد بود

بزرگ ترین رویداد بسته بندی دنیا

بزرگترین و مهم ترین رویداد بسته بندی دنیا، میزبان شرکت برساز رویداد پارس به عنوان شریک نمایشگاهی خود در ایران و همچنین انجمن ایفما ایران خواهد بود.

نمایشگاه  interpackبه عنوان بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه تجاری جهان برای بخش ماشین آلات صنایع غذایی،  بسته بندی و صنایع فراوری مرتبط امسال از 14تا 20 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

این دوره در حالی برگزار می شود که دوره پیش این نمایشگاه با مشارکت بیش از 1800 شرکت از 55 کشور دنیا برگزار شد و بیش از 260 هزار نفر از آن بازدید نمودند.

با توجه به شیوع کرونا و وقفه چند ساله در برگزاری این رویداد، پیش بینی می شود این دوره از استقبال گسترده تری برخوردار باشد.

مجموعه نمایشگاهی مسه دوسلدورف آلمان از سال 96 به منظور توسعه بازار و پاسخ دهی به نیاز مشتریان خود در بازار 500 میلیونی خاورمیانه، کشور ایران را انتخاب و پس از بررسی صلاحیت های شرکت برساز رویداد پارس و همچنین سابقه همکاری درخشان این شرکت با مجموعه های قوی بین المللی خصوصا در آلمان، قرارداد مشارکت منعقد کرد.

بر اساس مشارکت دو جانبه شرکت برساز رویداد پارس مجری نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فراوری با برند پک پراسس در ایران است که پنجمین دوره این نمایشگاه مهر ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار می شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت  www.ipapexpo.ir مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هفده =