نشاسته الوند

🔵 بزرگترین تولید کننده نشاسته سیب زمینی و گندم متناسب با صنعت کاغذ، کارتن و مقوا

 

شرکت صنایع نشاسته الوند با تولید انواع نشاسته و مشتقات آن از سیب زمینی، در سال 1380 به عنوان نخستین و تنها تولیدکننده نشاسته سیب زمینی در ایران و خاورمیانه و بهره گیری از فناوری روز دنیا و تامین ماشین آلات از شرکت LARSSON سوئد، در استان همدان به بهره ‌برداری رسید. شرکت صنایع نشاسته الوند در تابستان سال 1399، در راستای کمک به صنعت کشاورزی و ایجاد اشتغالزایی پایدار و تامین نیاز مشتریان، نسبت به بهره برداری مجدد از این کارخانه اقدام نمود.

محصولات این شرکت شامل انواع نشاسته فوق تصفیه، ممتاز و نشاسته اصلاح شده مورد استفاده در صنایع غذایی؛ نشاسته اصلاح شده آنیونی و کاتیونی مورد استفاده در صنایع کاغذ و مقوا سازی، رنگ سازی، نساجی و چسب سازی؛ و نشاسته پرژلاتینه مورد استفاده در صنعت حفاری، در تطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و متناسب با نیاز و مشخصات فنی مشتریان تولید و به بازار ارائه می شود.

در راستای اهداف بلند مدت و تنوع بخشی سبد محصولات، شرکت صنایع نشاسته الوند اقدام به راه‌اندازی خطوط جدید تولید در قالب طرح های توسعه نموده است. این طرح ها شامل خطوط تولید انواع نشاسته، گلوکز و گلوتن از آرد گندم، خوراک دام و نشاسته اصلاح شده با بهره گیری از فناوری شرکت های GEA آلمان، BUHLER سوئیس و DSSE دانمارک و استفاده از توان متخصصین داخلی می باشد.

آدرس : دفتر: تهران، خیابان وزرا، نبش خیابان هجدهم، پلاک 66، طبقه 4 ---- کارخانه: همدان، پلیس راه تهران، کیلومتر 3 جاده لاجین
همراه :

آدرس سایت :

alvandstarch.com

صفحات مجازی :

آگهی های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + پنج =