نقطه قوت نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا ، حضور شرکت های معتبر است

↙ به گزارش مات و براق به نقل از ستاد خبری هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات مربوطه؛ حمید نیکدل رئیس اتحادیه صنف کاغذ و مقوا اظهار داشت:

کاغذ و مقوا یک کالای اساسی و استراتژیک است که جایگاه مهمی در سبد خانوار دارد. تمام صنایع کوچک، متوسط و بزرگ در حوزه بسته‌بندی به این صنعت وابستگی دارند و از آنجا که رسانه‌های مکتوب، آموزش‌وپرورش و مراکز آموزش عالی نیازمند به کاغذ هستند؛ بنابراین این صنعت با فرهنگ نیز ارتباطی تنگاتنگ دارد.

نیکدل در رابطه با نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا گفت: اتحادیه کاغذ و مقوا به‌صورت متوالی در شش دوره گذشته این نمایشگاه در ارتباط مستقیم با برگزارکنندگانش بوده و همواره از آن حمایت کرده است، این قول را می‌دهیم که این پشتیبانی از طرف هیئت‌مدیره همچنان پابرجا بماند. خوشحالم که در آستانه هفتمین دوره این نمایشگاه اعلام کنم که این رویداد با طی کردن روندی رو به رشد وارد فاز جدیدی شده است، به‌طوری‌که امسال شاهد حضور شرکت‌ها و برندهای معتبری در آن خواهیم بود که نقطه قوت نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا به شمار می آید.

رئیس اتحادیه صنف کاغذ و مقوا تصریح کرد: یکی دیگر از اقداماتی که نقطه قوت نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا نیز محسوب می شود حضور مؤثر مسئولان و برگزارکنندگان نمایشگاه کاغذ و مقوا اعزام هیئت تجاری در سال ۱۴۰۲ به کشورهای خارجی مانند هند و دبی به‌منظور معرفی این رویداد بوده است که قطعاً نتایج مثبتی در پی خواهد داشت. نقطه قوت نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا

نیکدل بیان داشت: برگزاری نمایشگاه کار آسانی نیست، از همین رو امیدواریم همکاران در صنف کاغذ و مقوا با حضور شایسته خود چه به‌عنوان بازدیدکننده و چه به‌عنوان غرفه‌گذار از این رویداد حمایت کنند. متأسفانه بارها شاهد بوده‌ایم افرادی که نان این صنف را می‌خورند در نمایشگاه‌هایی شرکت می‌کنند که هیچ ارتباطی با این صنف ندارند. ما از تولیدکنندگان داخلی، فروشندگان، واردکنندگان و تأمین‌کنندگان کاغذ انتظار داریم در قامت برندهای این صنف در نمایشگاه شرکت کرده و محصولاتشان را در این نمایشگاه عرضه کنند و در تاریخ نهم تا دوازدهم مردادماه به معرفی ظرفیت‌هایشان به‌ویژه به شرکت‌ها و بازدیدکنندگان خارجی بپردازند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه کاغذ و مقوا یک رویداد کشوری منحصربه‌فرد است؛ بارها دیده‌ایم که نمایشگاه‌های مشابه در صنایع مختلف در سراسر کشور برگزار می‌شوند اما نمایشگاه کاغذ و مقوا یکه و بسیار خاص است. امید است که همکاران بتوانند از این فرصت پیش‌آمده به نحو احسن بهره ببرند.

هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات مربوطه از ۹ تا ۱۲ مردادماه در مرکز دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سیزده =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =