دهمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال در «شهر آفتاب» برگزار می‌شود

دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

 

آقای جلال ذکایی، ریاست دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران در گفت‌وگویی با اشاره به گذشت یک‌دهه تجربه از برگزاری این رویداد، گفت: در برگزاری نمایشگاه طی چند سال‌ اخیر، تلاش شده با در کنار هم قرار دادن فعالان بخش‌های مختلف حوزه چاپ دیجیتال، در زمینه ارائه نوآوری‌ها و دستاوردهای جدید این حوزه فعالیت داشته باشد.

او افزود: در سال جدید، مجموعه نمایشگاهی «شهر آفتاب» میزبان دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال است و مقرر شده این رویداد در فضایی افزون بر 8 هزار مترمربع برگزار شود.
وی با بیان اینکه نمایشگاه چاپ دیجیتال، سعی دارد فعالان حوزه چاپ، بسته‌بندی، صنایع، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان را با تکنولوژی‌های نوین و تولیدات این عرصه آشنا سازد، عنوان کرد:‌ آشنایی بیشتر علاقمندان چاپ دیجیتال با دستاوردهای این عرصه مهمترین هدف برگزاری این رویداد است، سعی داریم با برپایی نمایشگاه‌های حرفه‌ای و تخصصی امکان ارتباط تنگاتنگ و سریع عرضه‌کنندگان و مخاطبان چاپ دیجیتال را فراهم کنیم.

او همچنین با اشاره به رویدادهای مختلفی که برای این نمایشگاه پیش‌بینی شده است، ادامه داد: برگزاری نشست‌های علمی، برنامه‌های ویژه آموزشی و بحث و تبادل‌نظر درباره مباحث حوزه چاپ دیجیتال برخی از این برنامه‌ها هستند.

ذکایی از آغاز ثبت‌نام نمایشگاه از چهارشنبه (16 فروردین‌ماه) آغاز شد، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه به نشانی www.idpex.ir تا خرداد‌ماه ثبت‌نام خود را انجام دهند.

 

نمایشگاه چاپ دیجیتال نمایشگاه چاپ دیجیتال نمایشگاه چاپ دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 7 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 9 =