پوستر نمایشگاه IFPEX 3 رسماً رونمایی شد

 

نخستین نشست خبری سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران با حضور اصحاب رسانه و بابک عابدین، رئیس سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران (روز سه شنبه/ 10 دی ماه 1402) در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.
به گزارش مات و براق در ابتدای این نشست آقای عابدین به تشریح آماری از دستاوردهای اولین و دومین دوره از این رویداد پرداخت و نگرش و آینده گری جهت برگزاری سومین دوره نمایشگاه را شرح داد.
در ادامه ایشان فرمودند: ایفپکس نگاه ویژه ای به حضور شرکت‌های دانش‌بنیان دارد و از ابتدا تلاش کردیم رویکرد متفاوتی به این شرکت‌ها داشته باشیم و با حمایت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توانستیم نمایشگاه ایفپکس را در تقویم نمایشگاه‌های معاونت علمی و فرهنگی ریاست جمهوری به ثبت برسانیم.
آقای عابدین در ادامه متذکر شدند: بازاریابی سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از تیر ماه 1402آغاز شده و در همین رابطه از 16 نمایشگاه بازدید به عمل آمده است، همچنین تیم بازاریابی ایفپکس با حضور در نمایشگاه چاپ ترکیه، مذاکراتی با فعالان چاپ در ترکیه انجام داده شده و قرار است در سومین دوره این نمایشگاه دو غرفه از کشور ترکیه حضور داشته باشند.
رئیس سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران گفت: امسال برای اولین بار با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ «نشان میرزا» از طریق داوری به برترین غرفه‌های نمایشگاه اهدا خواهد شد و نگرش ما این است که تا پنج سال آینده از ایفپکس در جامعه بین‌الملل یاد شود و «نشان میرزا» هم در همه صنایع چاپ و بسته‌بندی اعتبار پیدا کند.
در انتهای این مراسم رسماً از پوستر سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران رونمایی شد که با فراخوانی که از مدت ها قبل در رسانه ها اعلام شده بیش از 40 اثر به دبیرخانه نمایشگاه ارسال شد که این پوستر با نماد ققنوس با طراحی آقای خیرخواه مورد تایید و انتخاب قرار گرفت.

سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران از تاریخ 2 الی 5 مرداد ماه در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 10 =

اخبار پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + سه =