ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
60 سخنرانی و کنفرانس برای نمایشگاه بزرگ دروپا در نظر گرفته شده است

سابین گلدرمن، مدیر دروپا ، اهمیت ماهیت کنگره‌ی دروپا را خاطرنشان کرد و گفت: " اگر می‌خواهید تغییرات اخیر در صنعت چاپ را مدیریت کنید ، مدیریت بحران و تغییر امری ضروری است. این تغییر تنها زمانی که شما به دنبال رویکردی چند رشته‌ای هستید و گستره‌ی دیدتان را وسیع می‌کنید به کار می‌آید.

با Medici Group  که مترادف با تفکر خلاق است ما یک همکار مناسب در کنار خود داریم. ما خرسندیم که اعلام کنیم فرانس جانسون ، موسس و مدیرعامل Medici Group  دو سخنرانی را انجام می‌دهد.  سخنرانی افتتاحیه در اولین روز نمایشگاه در 31 مه و دومین سخنرانی در 2 ژوئن ( از ساعت 11 تا 11:45) برگزار می‌شود.

برنامه‌ی دروپا برای 11 روز نمایشگاه به پنج قسمت تقسیم می‌شود : نکات کلیدی، سیرتکاملی کسب‌و کار ، تکنولوژی، ابتکار میان ناحیه‌ای (Innovation@the Intersection) ، برنامه‌های اجرایی مدیران سازمانها.  در  بخش (Innovation@the Intersection) رویکرد بسیار ویژه‌ای  با شش بخش ارائه می‌شود.در این بخش‌ها موضوعات ویژه‌ای از قبیل :  " نقش لارج فرمت" ، " نقش بسته‌بندی در خرید مشتری" یا " چاپ سه بعدی امید است یا فریب؟" بررسی می‌شود.

کارشناسان Medici Group دیدگاه و نمای وسیع‌تری را نشان می‌دهد که براحتی رویکردهای مبتکرانه از صنایع دیگر می‌تواند در صنعت چاپ بکار گرفته شود. در بخش برنامه‌های اجرایی مدیران سازمانها چرخه‌ی شرکت کنندگان در مدیران اجرایی بازدیدکنندگان و غرفه‌داران را تعریف می‌کنند. این بخش شامل چهار سخنرانی کلیدی است که مانند یک کارگاه آموزشی طراحی شده است و  دانش‌های استراتژکی را به اشتراک می‌گذارد.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد