ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
نسل جدید ماشین آلات چاپ لیبل با تکیه برسیستم دیجیتال


نسل جدید ماشین آلات چاپ لیبل با تکیه برسیستم دیجیتال

رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران و مدیر تیم اعزامی سومین هیات تحقیقاتی و بازاریابی گفت: در نمایشگاه لیبل اکسپو 2015 شاهد افزایش چشم گیر تولید ماشین آلات چدید با بهره گیری از چاپ دیجیتال هستیم.

 به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، بابک عابدین در این رابطه گفت: ظهور تاثیرتکنولوژی های نوین،  نسل جدیدی از ماشین الات چاپ لیبل را به بازار جهانی معرفی کرده است؛ وی ادامه داد: ترکیب اینک جت ها، سلیندهای پولاریزه و سیستم هایبرید،دیجیتال فلکسوها و... انقلابی در عرصه تکنیکال این بخش به پا کرده است.

رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با اشاره به کاهش خطای انسانی در سیستم های جدید چاپ گفت: با فناوری هایی که در ماشین آلات جدید وجود دارد شاهد کاهش چشمگیر خطای انسانی و کاهش هزینه تولید و افزایش کیفیت خواهیم بود.

عابدین افزود: متاسفانه با توجه به منابع مالی موجود در کشور سرمایه گذاری و توسعه و بهسازی ناوگان صنعت چاپ ایران بخصوص در بخش لیبل بسیار دشوار به نظر می رسد؛ ایران در مقایسه با کشورهای رقیب در این عرصه منابع مالی بسیار اندکی در اختیار صنعتگران خود قرار می دهد و این موضوع باعث مغفول ماندن این بخش از صنعت در گذشته و حال شده است.

وی با اشاره به استقبال گسترده فعالان و چاپخانه داران از این بخش فقر آموزش را یکی از معضلات و چالش های پیش رو بر شمرد گفت: در چند سال اخیر که به همت اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ بیشتر به این بخش توجه شده، بیش از پیش نیاز به آموزش تخصصی و دانش فنی و حرفه ای قبل از سرمایه گذاری احساس می شود.

مدیر سومین تیم تحقیقاتی بازاریابی جمهوری اسلامی ایران  گفت: امیدواریم مسئولان دولتی در این زمینه به کمک اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران بیایند و با حمایت های لازم زمینه توسعه و بهسازی این بخش از صنعت چاپ فراهم گردد.

وی با اشاره به تیم اعزامی ایران گفت: در دوره های گذشته تیم اعزامی ایران به نمایشگاه چاپ لیبل و بسته بندی های کوچک کم شمار بود،اما رفته رفته به همت و برنامه ریزی اتحادیه روند روبه رشد آغاز شد و اینبار بیش از 120 نفر متخصص ایرانی از این نمایشگاه دیدن کردند که خود نمایانگر هدف گذاری صحیح و دقیق اتحادیه صادرکنندگان برای سرمایه گذاران و علاقه مندان است.

هیات مدیره اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران همواره جهت معرفی بخشهای مختلف صنعت چاپ که امکان صادرات و تولیدات با کیفیت را در الویت برنامه های خود قرار داده است.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد