ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
نخستین جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران بدون نماینده اتحادیه چاپخانه داران؟!

نخستین جلسه ستاد برگزاری بیست دویمن نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران با حضور روسای سه اتحادیه مدیر انجمن کارتن و ورق و مسئولین وزارت ارشاد و ارشاد استان در حالی برگزار شده که اتحادیه چاپخانه داران هیچ نماینده ای دراین جلسه نداشت.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، در این نشست رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران نکاتی در ارتباط با وضعیت استراتژیک کنونی دراقتصاد جمهوری اسلامی ایران و دوران پسا تحریم گفت و به جایگاه ویژه صنعت نمایشگاهی در توسعه و بهبود فضای کسب و کار اشاره کرد.
در این جلسه که نمایندگان وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه ارشاد استان حضور داشتند که تغییر زمان نمایشگاه در دستور کار این ستاد برای بررسی و بهینه سازی در دوره های بعدی قرار گرفت.
همچنین برگزار کنندگان بیست دومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی نگاه ویژه ای به بخش روابط عمومی این دوره خواهد داشت و استقرار تیم قوی در این بخش را خواستار شدند.
عرض یابی و مستند سازی فعالیت های نمایشگاه از دیگر مباحث این نشست بود، به گفته برگزار کنندگان این دوره از نمایشگاه با توجه به تلاقی با تعطیلات پایان هفته برنامه های ویژه ای برای بازدید کنندگان و غرفه گذاران در برخواهد داشت.
حضور روسای سه اتحادیه صادرکنندگان، لیتوگرافان و صحافان به همراه مدیر انجمن ورق و کارتن و نمایندگان وزارت ارشاد خبر از توجه ویژه به نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران دارد اما عدم حضور رییس یا نماینده اتحادیه چاپخانه داران در ابهام است.
بعد از انتخابات اتحادیه چاپخانه داران تهران حملات بسیار تندی از سوی نایب رییس این اتحادیه به این نمایشگاه شد که با پاسخ کامل و جامع مدیرعامل نمایشگاه پینگ پنگ خبری رسانه ای برای مدتی آرام گرفته است.
نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران مهمترین و معتبرترین رویداد نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران در صنعت چاپ و بسته بندی و برندی بین المللی است که مطمئنا با خدشه دار کردن و کارشکنی ضربه ای بزرگ به اقتصادملی و بخصوص صنعت چاپ و بسته بندی کشور وارد خواهد شد.
 امید است که اصناف و دست اندر کاران با همدلی و همکاری این عرصه مهم و تاثیرگذار را پر بارتر و پر شورتر از همیشه برپا نمایند.
بیست و دومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته از 2 تا 5 دی ماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد