ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
مراسم وآیین افتتاحیه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی با حضور وزیر ارشاد برگزار می‌شود.

احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان و مدیرعامل بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی در گفت‌وگو باخبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این مطلب اظهار کرد: شرکت صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران متولی و برگزارکننده اصلی بیست و دومین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی است. ستاد برگزاری این نمایشگاه را نمایندگان 4 اتحادیه «لیتوگرافان»، « چاپخانه‌داران»، «صحافان» و «صادرکنندگان صنعت چاپ» و همچنین انجمن کارتن و مقوا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران  تشکیل می‌دهند.

 وی افزود: در این دوره از نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شاهد حضور شرکت هایدلبرگ خواهیم بود. به این منظور سالن‌های ویژه این شرکت (سالن‌های شماره 20 و 22) 15 روز پیش از برپایی نمایشگاه، در اختیار آنها قرار داده شده است. اکنون این شرکت در حال نصب ماشین‌آلات خود در غرفه‌های مربوطه است.مدیرعامل بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی با بیان این‌که مجموع سالن‌های داخلی و خارجی این نمایشگاه، از شنبه (28 آذرماه) در اختیار شرکت‌ها قرار می‌گیرند توضیح داد: امسال حدود 470 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور دارند. وی ادامه داد: امسال تعداد شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده که اسامی آنها بدین شرح است؛ آلمان، چین، دانمارک، کره، ژاپن، ایتالیا، سوئد، اتریش، فنلاند، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، تایوان، تایلند، هند، سنگاپور، سوئیس و برزیل. همچنین «آسان‌ پک قزوین»، «کاغذ اترک»، «چاپ نقش الماس» و «لیبل ایران دا» عناوین برخی از شرکت‌های داخلی حاضر در این نمایشگاه است.  ابوالحسنی افزود: امسال نخستین‌بار 11 نفر از مهندسان و مدیران شرکت هایدلبرگ با هدف معرفی صنعت چاپ و ارائه سیستم‌های جدید این صنعت به بازدیدکنندگان، در نمایشگاه حضور دارند. در غرفه هایدلبرگ، ساعت به ساعت فعالیت یکی از ماشین‌آلات چاپ توسط کارشناس به صورت زنده نمایش و آموزش داده می‌شود. همچنین در این دوره، با حضور اعضای صنعت چاپ، همایش علمی ـ پژوهشی و کلاس‌های آموزشی برگزار می‌شود.

 رئیس اتحادیه لیتوگرافان عنوان کرد: فقط حدود 70 درصد از فضای کلی محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به بیست و دومین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی اختصاص یافته است. این در حالی است که در حال حاضر 10 هزار متر متقاضی وجود دارد که متأسفانه نمی‌توانیم فضایی به آنها  اختصاص دهیم.وی در توضیح واگذاری نشدن همه فضای نمایشگاه گفت: سال گذشته به مسئول محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران درخواست دادیم که برای نمایشگاه بعدی، تمام فضای نمایشگاهی را در اختیار ما بگذارند اما آنها عنوان کردند که این امکان وجود ندارد. چرا که همزمان با برپایی این نمایشگاه، نمایشگاه مبل نیز برگزار می‌شود. البته ناگفته نماند که مسئولان، برای نمایشگاه امسال سه سالن دیگر نیز در اختیار ما قرار دادند. برای سال آینده نیز درخواست داده‌ایم که هم فضای بیشتری به ما اختصاص دهند و هم زمان آن را به آذرماه موکول کنند چرا که برپایی نمایشگاه در زمان فعلی (دی‌ماه) با جشن کریسمس همزمان شده و به همین دلیل شرکت‌های خارجی معدودی قادر به حضور در نمایشگاه هستند.  بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی از 2 تا 5 دی‌ماه در 14 سالن مستقر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد. به گفته ابوالحسنی، آیین افتتاحیه این نمایشگاه دوم دی‌ماه با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف کشور، سیدحسین هاشمی، استاندار تهران و تعدادی از نمایندگان مجلس ساعت 10 در سالن شماره 2 روبه‌روی ساختمان اداری نمایشگاه مراجعه نمایند.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد