ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
كلنگ زنی نخستین واحد بسته بندی با نانوتكنولوژی كشور در سمنان

همزمان بابیست وششمین سفراستانی رئیس جمهوری و كاروان دولت تدبیر و امید،نخستین واحد بسته بندی مواد غذایی به شیوه نانوتكنولوژی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان سرخه در استان سمنان كلنگ زنی شد. بنا بر این گزارش، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان روز سه شنبه میزان اعتبار پیش بینی برای راه اندازی این واحد بسته بندی موادغذایی را 4 هزار میلیارد ریال اعلام كرد. بهروز اسودی گفت كه این واحد صنعتی سالانه قادر به بسته بندی بیش از 339 هزار تن موادد غذایی با شیوه نانو تكنولوژی خواهد بود. به گفته وی با بهره برداری از این واحد صنعتی كه مدت اجرای آن سه ساله اعلام شد برای 900 نفر از بیكاران استان سمنان ایجاد اشتغال می شود.

وی حفظ كیفیت محصول ، افزایش ضریب سلامت برای مصرف كنندگان را ازمزیت های صنعت نانوتكنولوژی در صنایع غذایی عنوان كرد. همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان سمنان 6 طرح صنعتی و معدنی با اعتبار بیش از 9 هزار و 500 میلیارد ریال كلنگ زنی و یا بهره برداری می رسد و با افتتاح این واحدها برای یك هزار و 400 نفر ایجاد اشتغال می شود. در استان سمنان یك هزار و 729 واحد تولیدی و صنعتی سرپاست. برنامه های رئیس جمهوری و هیات دولت در بیست و ششمین سفر استانی به استان سمنان، افتتاح طرح ها وپروژه ها ،شركت در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و امضای نمادین تعدادی تفاهم نامه و مصاحبه مطبوعاتی است.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد