ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
فراخوان بیست و سومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران5 الی 8 دیماه امسال در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، اردیبهشت ماه با انتشار یک نظر سنجی نبض بازار این صنعت را نسبت به تغییر زمان نمایشگاه به نیمه ابتدایی و بخصوص ماه مرداد بررسی کردند.

در این نظر سنجی که 592 شرکت کننده حضور یافته اند که موافقان برگزاری نمایشگاه درمرداد ماه عدد482 را نشان میدهد. همچنین 110 شرکت کننده مخالف تغییر زمان برگزاری نمایشگاه از دیماه به مرداد هستند؛ هرچند تقویم مرکز نمایشگاه بین المللی تهران لبریز از تاریخ ها برگزاری نمایشگاه های مهم جمهوری اسلامی ایران است، اما برگزار کنندگان این نمایشگاه که اتفاقا مدیران دو اتحادیه لیتوگراف و صحاف پایتخت هستند در پی انتخابی مناسب برای اجرا به بهترین شکل هستند. طبق اعلام روابط عمومی نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته سایت این نمایشگاه بزودی برای بیست و سومین دوره بهینه سازی خواهد شد، همچنین کلیه غرفه ها و مکان غرفه گذاران نمایشگاه بیست و دوم بر روی سایت قابل مشاهده است. از ابتدای تیرماه نیز پیش ثبت نام بیست و سومین دوره آغاز گردیده که تا کنون بیش از 200 شرکت فرم پیش ثبت نام را تکمیل و ارسال نموده اند.

علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه مذکور می‌توانند فرم فراخوان مربوطه را که در پایین همین صفحه هست را دانلود نمایند و بعداز پرکردن آن را به شماره‌های درج شده فکس نمایند.

همچنین فرم مربوطه در آگهی نامه مات و براق و همچنین کانال رسمی تلگرام آن موجود است.

آدرس تلگرام مات و براق: telegram.me/matobaragh

 

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد