ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران از تفاهم همکاری این اتحادیه با دانشگاه جدید لیبل آکادمی اروپا خبر داد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، بابک عابدین با اشاره به اهمیت دانش به روز و تخصص فنی در بخش لیبل گفت: صنعتگران ایران در زمینه افست از مرحله طراحی تا مرحله تکمیلی تقریبا مهارت کامل دارند، اما در سیستم چاپ لیبل نه تنها مواد اولیه متفاوت است بلکه روش ها آماده سازی و چاپ تفاوت های بسیاری با افست دارد.

وی افزود: در ایران با توجه به سرمایه گذاری ها در این بخش برای انتقال دانش فنی در این حوزه نیازمند حمایت هستیم. سرمایه گذاری بدون دانش فنی بلاشک با مشکلاتی بسیاری از تولید تا ارایه محصول مواجه خواهد بود.

وی با اشاره به برخی از مشکلات فروشنده ماشین آلات و مصرف کننده گفت: عدم شناخت و تسلط فنی بر ماشین آلات گاهی باعث بروز مشکلات عدیده ای میان فروشندگان ماشین آلات و خریداران شده که حواشی ناخوشایندی نیز برای صنعت چاپ کشور به همراه خواهد داشت.

رییس اتحادیه صادر کنندگان ادامه داد: با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته از هم اکنون باید انتقال دانش فنی را آغاز کنیم و این فرایند باید به صورت آکادمیک در ایران انجام شود.

وی با اشاره به دستاوردهای سومین تیم تحقیقاتی بازرا یابی صنعت چاپ ایران در نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا گفت: در همین راستا اتحادیه صادر کنندگان موضوع ایجاد تفاهم نامه همکاری را با دانشگاه جدید لیبل آکادمی اروپا مطرح نمود که آموزش برای سطوح بالای مدیریت و کارکنان بصورت آنلاین مهیا گردد.

عابدین افزود: در این دوره آموزشی بصورت آنلاین واحدهای درسی گذرانده خواهد شد وآزمون های پایان هر ترم بصورت حضوری برگزار می شود و پس از پایان این دوره به داوطلبان مدرک بین المللی از سوی آکادمی لیبل اروپا ارایه خواهد شد.

وی در پایان گفت: آموزش آکادمیک به نوعی تضمین سرمایه گذاری در بخش تولید است، روندی که در آینده ای نزدیک منتج به صادرات پایدار صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد