ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
رئیس هیات مدیره گروه صنعتی کاغذ پارس از تولید کاغذی که برای 90 درصد چاپ و نشر کفایت می‌کند تا چهار ماه آینده خبر داد.

رئیس هیات مدیره گروه صنعتی کاغذ پارس از تولید کاغذی که برای 90 درصد چاپ و نشر کفایت می‌کند تا چهار ماه آینده خبر داد.

به گزارش آژآنس خبری چاپ و بسته بندی ایران، محمدجواد مقدم (رئیس هیات مدیره گروه صنعتی کاغذ پارس) در مراسم اختتامیه‌ی نخستین سالانه‌ی هنر طراحی کتاب ایران گفت: کارخانه کاغذ پارس بعد از 43 سال فعالیت در سال 1392 به بخش خصوصی واگذار شد و سپس توسط کارخانه گلریز قم خریداری شد.

وی ادامه داد: از دو سال پیش که من و همکارانم وارد صنعت کاغذ شدیم روز به روز علاقه‌مان به این صنعت افزایش پیدا می‌کند. در کارخانه پارس وضعیت به‌گونه‌ای است که توانسته است به واسطه نیشکر و بدون قطع درختان کاغذ تولید کند. چون مخاطبان ما اشخاص فرهنگی هستند برایشان خیلی مهم است که بدون قطع درختان کاغذ تولید شود. کارخانه کاغذ پارس با 80درصد ظرفیت به تولید کاغذ می‌پردازد؛ تولید کاغذ چاپ و تحریر را نیز به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار داده است.

رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی کارخانه کاغذ پارس سپس با اشاره به مسئله‌ی تعرفه‌ی کاغذ وارداتی افزود: کیفیتی که ما در حوزه تولید کاغذ امروز شاهد آن هستیم شاید نتواند نیاز جامعه را برطرف کند اما قرار شده است که هم مسئولان و هم بخش خصوصی اراده‌ای برای تولید کاغذ داخلی پیدا کنند.

مقدم درباره‌ی کیفیت کاغذهای تولید داخل نیز گفت: در طول سه سال گذشته کاغذهایی چاپ شده‌اند که به لحاظ کیفی بسیار بالا بودند تا 4 ماه آینده نیز کاغذی را تولید خواهیم کرد که برای 90 درصد چاپ و نشر کفایت می‌کند.

مقدم در پایان بیان کرد: گروه صنایع کاغذ پارس اصلا وارد مسائلی از جمله افزایش تعرفه گمرکی کاغذ نمی‌شود بلکه به دنبال این است که کیفیت کار را ارتقا دهد و کالا را با نرخ رقابتی ارائه دهد. در این زمینه از پیشکسوتان درخواست یاری داریم.

گروه صنعتی کاغذ پارس در برگزاری این سالانه همکاری داشته و به نوعی اسپانسر مراسم شناخته می‌شد.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد