ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
دومین نشست آموزشی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

بنا بر گزارش وب سایت مات و براق؛ دومین نشست کمیته آموزش انجمن طراحان گرافیک تحت عنوان «چالش‌های صنفی ما» مطابق با سیاست و برنامه‌ریزی اجرایی هیات مدیره برای ارتقای نگرش و طرز فکر همکاران درباره‌ی تعرفه قیمت و نحوه استفاده از آن و چگونگی تنظیم و تبیین قرارداد فی‌مابین طراح و سفارش دهنده‌، در روز دوشنبه ۲۸ تیرماه از ساعت ۱۸ در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان برگزارخواهد شد.


  برنامه‌های نشست:
- نشست اول: گفتگو درباره «‌تعرفه قیمت‌» سخنران: بهرام کلهرنیا
- نشست دوم: شیوه تدوین و عقد قراردادها بین طراح گرافیک و سفارش دهنده، سخنران: لیلا مشتاقی
 در این جلسه وکیل دعاوی، «مشاور حقوقی انجمن» حضور داشته و در صورت نیاز پاسخگوی پرسش‌های حقوقی خواهد بود. 
کلیه اعضای محترم انجمن می‌توانند از طریق ثبت نام در این جلسه شرکت نمایند.
به شکل ویژه به تمام اعضایی که در دوسال اخیر عضو انجمن شده‌اند توصیه می‌شود در این نشست شرکت نمایند.
علاقه‌مندانی که عضو انجمن نیستند‌، در صورت تمایل به شرکت در این نشست می‌توانند با پرداخت مبلغ۳۰۰۰۰۰ریال به حساب شماره ۲۹۶۸۱۰۰۱۰۰۷۰۳۲۹۲ بانک پاسارگاد به نام انجمن و ارسال رسید آن به دبیرخانه به نشانی  info@graphiciran.com حق شرکت در سخنرانی را بیابند.
ثبت نام برای شرکت در این دو نشست اجباری است و همکاران متقاضی  تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۳ تیرماه نسبت به ثبت نام اقدام و درخواست خود را تا تاریخ اعلام شده به نشانی info@graphiciran.com ارسال نمایند.

 
  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد