ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
در کرمانشاه بیست و پنج چاپخانه راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از تاسیس 25 "چاپخانه" در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مات و براق به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم رحیمی زنگنه اظهار کرد: ساماندهی حوزه چاپ از اقدامات جدی این  این اداره کل در طول دو سال گذشته بوده و در همین راستا در سال جاری با بازدیدهای مستمر صدور موافقت‌نامه تاسیس چاپخانه رشد چشمگیری داشته است. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: از ابتدای امسال تاکنون حدود 25 موافقتنامه صادر شده که نسبت به سال گذشته رشد پنج برابری داشته است.

رحیمی زنگنه تصریح کرد: هر چند صدور موافقتنامه به منظور پروانه تاسیس چاپخانه نمی‌باشد، اما صدور موافقتنامه مهمترین مرحله در روند تاسیس چاپخانه می‌باشد و به نوعی متقاضیان چاپخانه‌ها با دریافت موافقت نامه که طولانی‌ترین مرحله برای تاسیس چاپخانه است می‌توانند با خرید تجهیزات مورد نظر پروانه فعالیت دریافت کنند. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از دلایل افزایش متقاضیان چاپخانه‌ها را نظارت‌های مستمر این اداره کل در سطح استان ذکر کرد و افزود: در طول سال جاری نظارت‌های گسترده‌ای در سطح استان صورت گرفته و تلاش داریم این نظارتها را به صورت کامل ادامه دهیم تا در حوزه چاپ ساماندهی مناسبی صورت گیرد. وی رویکرد اشتغال آفرینی حوزه صنعت چاپ را بسیار ارزشمند عنوان کرد و افزود: اگر چاپ استان به سمت چاپ صنعتی پیش برود نقش مهمی را در زمینه اشتغال ایفا خواهد کرد، لذا نیاز است در این زمینه توجه جدی به حوزه چاپ صورت گیرد و در همین راستا اعطای تسهیلات لازم برای خرید و تکمیل تجهیزات چاپخانه داران باید در اولویت‌های استان قرار گیرد.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد