ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
جلیل غفاری: رکود بر بازار کاغذ حکمفرما شده است

جلیل غفاری رهبر رییس اتحادیه صحافان در گفتگویی؛  با اشاره به وضعیت بازار کاغذ گفت: بازار کاغذ مانند گذشته به پیش می رود و با افزایش یا کاهش قیمت کاغذ از ابتدای سال جاری مواجه نبودیم. در حال حاضر وضعیت بازار کاغذ شرایط راکدی را تجربه می کند و یک ثبات نسبی در بازار برقرار است.
 وی با اشاره به خبرهای جدید اتحادیه صحافان اظهار داشت: تنها بحث دارایی در اتحادیه صحافان تهران مطرح و  کارهای آن در این اتحادیه پیگیری شد. 
خوشبختانه با صحبت هایی که سازمان اصناف با دارایی داشت قرار بر آن شد که افزایش قیمت را در زمینه مالیات صنف هایی که با اتحادیه صحافان در ارتباط هستند، نداشته باشیم و مالیات سال 94 آن ها مانند سال 93 محاسبه شود.
 گفتنی است قیمت کاغذ در سال جاری تا کنون افزایش یا کاهشی را تجربه نکرد. این مسئله در سه ماه پایانی سال 94 نیز وجود داشت و از آن زمان تا کنون با افزایش یا کاهش قیمتی مواجه نبودیم.
باید دید این مسئله بر روی قیمت تمام شده کتاب تا چه اندازه تاثیر می گذارد و چه سرنوشتی را برای میزان سرانه مطالعه رقم می زند.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد