ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
تقدیر و تشکر از بانوان باحجاب که در غرفه‌ها فعالیت داشتند

ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران از بانوان با حجابی که در غرفه‌های خود اطلاع رسانی انجام می‌دادند با اهدای تندیس و جوایزی قدرشناسی کرد. نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات امسال در چهارده سالن واقع در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شروع به کار کرد. متراژ داخلی این نمایشگاه 15 هزار متر و بخش خارجی آن،  2 هزار مترمربع بود، همچنین حدود 300 مترمربع محوطه باز در اختیار این دوره قرار داشتامسال نسبت به سال قبل در نمایشگاه 20 درصد افزایش جا وجود داشت و این در صورتی بود که امسال نسبت به سال گذشته 34 هزار متر مربع فضای درخواستی بودند، به همین دلیل امسال نسبت به سال گذشته سالن‌های شماره 6، 7 و 27 نیز به سالن‌های این نمایشگاه اضافه شده‌اندهمچنین در بخش خارجی و بین الملل نمایشگاه نیز نمایندگانی مختلفی از کشورهای جهان از جمله آلمان، چین، دانمارک، کره، ژاپن، ایتالیا، سوئد، اتریش، فنلاند، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، تایوان، تایلند، هند، سنگاپور، سوئیس و برزیل حضور فعالی داشتندبیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران که از روز چهارشنبه دوم دی ماه فعالیت خود را از ساعت 9 آغاز کرد، و تا 5 دی ماه  تا ساعت 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه داشت.

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد