ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
راهنمای استفاده از وب سایت

با تشکر از اطمینان شما جهت درج فعالیت خودتان در این وب سایت تخصصی.

در این وب‌سایت مراحل ثبت نام، درج آگهی رایگان و آگهی‌های ویژه به صورت تصویری نشان داده شده است. سعی تیم مات و براق بر آن بوده تا حد امکان ضمن ثبت نام و درج آگهی آسان بتواند سهم کوچکی جهت رونق کسب و کار شما را فراهم آورد. 

شمابه صورت محدود می توانید آگهی رایگان داشته باشید. (4 آگهی رایگان)

در صورت داشتن یک آگهی ویژه می توانید به صورت نا محدود آگهی های عادی داشته باشین که نوعی آگهی رایگانی می باشد . و فقط برای اعضایی باز می گردد که حداقل یک آگهی ویژه داشته باشند.

در صورت داشتن یک آگهی ویژه می توانید به صورت نا محدود آگهی های عادی داشته باشین که نوعی آگهی رایگانی می باشد . و فقط برای اعضایی باز می گردد که حداقل یک آگهی ویژه داشته باشند. 

در صورت پایان یافتن زمان آگهی ویژه ، این نوع آگهی نیز نمایش داده نمی شود. ولی همیشه آگهی های رایگان شما پخش خواهد شد. 

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد