ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
درباره ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانون آگهی و تبلیغات مات و براق کاررسمی خود را به طور تخصصی در صنعت چاپ،‌ بسته‌ّندی و تبلیغات کشور از سال 1393 به امید خداوند شروع کرد که در این مدت به لطفا ایزد یزدان توانست با بزرگان این صنعت همکاری طولانی مدت داشته باشد که ماحصل آن آگهی‌نامه مات و براق که به طور مستمر از شهریور ماه سال گذشته تا به کنون طراحی و چاپ گردیده و به مخاطبان این صنعت انتقال داده شده است.

هدف مات و براق با توجه به گستردگی این صنعت و خلاء مکانی مناسب جهت رفع نیازهای این حرفه ایجاد بستری مناسب و امن جهت شناسایی دوستان و علاقمندان به این حرفه می‌باشد.

از این رو بعد از 12 شماره انتشار آگهی‌نامه مات و براق این گروه تصمیم به ایجاد سایتی مناسب به همین نام جهت گسترش و تبلیغ هر چه موثرتر دوستاران و علاقمندان این صنعت گرفته است که به توان هر چه بهتر نیازهای این صنعت برطرف شود.

به طور قطع در ابتدای این راه سخت هیچ کار خالی از اشکال نبوده لذا از تمام بزرگان و علاقمندان این صنعت خواهشمنیدیم هر گونه پیشنهاد و انتقاد منصفانه خود را به ما اطلاع دهند.

پیشاپیش از تمام دوستاران این صنعت کمال تشکر را داریم.

 

 

 

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد