ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
آگهی نامه ها

 

آگهی نامه مات و براق یک نشریه تبلیغاتی تخصصی در زمینه چاپ و بسته‌بندی و تبلیغات می‌باشد. هدف اصلی این نشریه معرفی هر چه بهتر این صنعت به علاقمندان و همکاران گرامی می‌باشد تا دوستان و همکاران بتوانند نیازهای کاری خود را رفع نمایند.
به طور کلی نشریه مات و براق  از دوبخش تشکیل شده است. بخش اول،‌آگهی ‌رنگی گلاسه و بخش دوم، آگهی دو رنگ تحریر که به صورت نیازمندی می‌باشد.

نمایی از بخش 4 رنگ آگهی‌نامه

 

شامل آگهی ویژه‌ای است که فعالان این حرفه بنا به نیاز خود مشترک نشریه می‌شوند که آگهی فرد به صورت یک صفحه کامل تمام رنگی بر روی کاغذ گلاسه مندرج می‌گردد.

 

 

نمایی از بخش دو رنگ آگهی‌نامه

شامل تبلیغاتی است که به صورت نیازمندی می‌باشد و به صورت فهرست‌وار و دو رنگ بنا به نیاز هر فرد مشخص گردیده است  که شیوه درج آگهی آن به صورت کادری می‌باشد که فعالین این حرفه از یک کادر تا تمام صفحه می‌توانند آگهی خود را درج نمایند .

 

 

 

قطع آگهی‌نامه مات و براق به صورت رحلی (َA4) می‌باشد و پخش آن به صورت ماهانه و سراسری زیر نظر اداره پست است.

 

برای اطلاع از تعرفه چاپ آگهی می‌توانید به قسمت تعرفــــه سایت مراجعـــه و یا با دفتر نشریه تماس حاصل فرمایید نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد