ورود اعضا

 
 

 

 

 

 

بیشترین بازدید
جدیدترین آگهی ها
درخواست نمایندگی

نحوه ی اخذ نمایندگی و پخش آگهی‌نامه مات و براق در کشور

آگهی‌نامه مات و براق به منظور توسعه شبکه پخش و ارائه خدمات پس از فروش خود به علاقه مندان مشارکت در جذب آگهی و توزیع آگهی‌نامه در سراسر کشور در چارچوب ضوابط و فرآیند زیر نمایندگی اعطا می کند: 

شرایط اخذ نمایندگی:

o    تسلط کامل به استان و شهرهای هم‌جوار آن.
o    آشنا بودن به مراکز تبلیغاتی، چاپی، بسته‌بندی، انتشاراتی و کلیه مراکزی که نشریه می‌تواند قابل استفاده قرار گیرد.
o    تعهد کامل به قوانین و سیاست‌های آگهی‌نامه مات و براق
o    عدم همکاری با نشریات و مجلات هم صنف 

امتیازات:
o    ارسال رایگان نشریه به صورت ماهانه به تعداد توافق‌شده برای نماینده محترم بدون هزینه
o    اعطای شرکت در نمایشگاه‌های استانی مربوطه 

 

دوستان و همکارانی که تمایل به جذب نمایندگی و همکاری دارند می‌توانند همه روزه از ساعت 14 الی 17 با دفتر نشریه تماس گرفته و آمادگی خود را جهت جذب نمایندگی اعلام نماییند.

 

 

 

 

 

 

 

  • لوح 1
  • لوح 2
  • لوح 3
  • لوح 4

کانون آگهي‌ و تبليغات "مات و براق" با هدف ايجاد بستري مناسب در خصوص فعاليت‌هاي تخصصي تبليغاتي، سمعي و بصري صنعت چاپ تأسیس شده و موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با شماره 3111  گردید.
این مؤسسه، رویکرد اصلی خود را در جهت انتشار آگهي‌نامه‌ای تخصصي در زمينه چاپ، بسته‌بندي و تبليغات قرار داد که بعد از مراحل پيش‌توليد، اولين شماره خود را در شهريورماه 1393 به مرحله چاپ و انتشار رساند و تاکنون به طور ماهيانه، اين فعاليت را سرلوحه کارهاي خود قرار داده تا بتواند سهمي کوچک در راستاي پيشرفت و موفقيت اين صنعت مهم و کلیدی داشته باشد.
یکی از دغدغه‌های اصلی مديران اين مجموعه آن است که علاوه بر انتشار آگهي‌نامه، از تکنولوژي روز و فضاي مجازي، نهایت بهره لازم را کسب کنند. بر  همین اساس، ايجاد وب‌سايت و صفحات اجتماعي تخصصي، براي هر چه بهتر ديده شدن از سوی مخاطبان، در دستورکار قرار گرفت. 
به سبب فراگيري گسترده شبکه‌هاي اجتماعي در فضاي مجازي و گرایش و اقبال افکارعمومی به اين تکنولوژي، تيم مات و براق، شروع به راه‌اندازي صفحات و کانال اختصاصي خود در اين فضاها کرد. بی‌شک، هر اقدام و هدفی در ابتدای راه ، خالي از ايراد و اشکال نیست لذا مات و براق تلاش دارد تا با اتخاذ رهنمودهاي بزرگان اين صنعت بتواند کاستي‌هاي احتمالی خود را برطرف کرده و با کیفیتی بهتر و کارآمدتر، نيازهای مخاطبان اين صنعت را برطرف سازد. بنابراین، از یکایک متخصصان و علاقمندان صنعت چاپ و تبلیغات خواهشمندیم، بر ما منت نهاده و با گوشزد کردن نکات مؤثر خویش و کاستي‌های کار، ما را در جهت رونق هرچه بيشتر مجموعه، یاری دهند.

             با ما تماس بگیرد         66947846   021        66124123     021 

       

فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد